Zapraszamy do zapoznania się z kalendarium przedsięwzięć organizowanych w ramach XVI Podlaskich Dni Rodziny!

Przedsięwzięcia projektowane w ramach XVI Podlaskich Dni Rodziny mają na celu promocję wizerunku rodzin i podkreślenie ich znaczenia i prestiżu w społeczeństwie. Ponadto, już tradycyjnie, stwarzają rodzinom okazję do aktywnego włączenia się w wydarzenia edukacyjne, sportowe, integracyjne, profilaktyczne, promujące więzi rodzinne i międzypokoleniowe.

 „Rodzina – miłość, wsparcie i tradycja” – tegoroczna edycja zwraca szczególną uwagę na rodzinę gdzie zaczyna się życie, otoczone miłością i wsparciem. Dom rodzinny to także tradycje, które przekazujemy kolejnym pokoleniom: wspólne rytuały, dobre nawyki i poczucie więzi. Filarem każdej szczęśliwej rodziny powinna być bezwarunkowa miłość, wzajemny szacunek i wsparcie.

Tak jak w poprzednich latach, tegoroczny program jest pełen różnorodnych wydarzeń. Tradycyjnie na terenie województwa podlaskiego będą się odbywać liczne przedsięwzięcia skierowane specjalnie do podlaskich rodzin: konkursy, imprezy integracyjne, festyny i pikniki rodzinne, spotkania, warsztaty czy dni otwarte placówek.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z kalendarium przedsięwzięć organizowanych w ramach XVI Podlaskich Dni Rodziny! Kalendarium będzie w miarę potrzeb aktualizowane o nowe wydarzenia.

Do pobrania:

Kalendarium XVI Podlaskie Dni Rodziny

PATRONAT HONOROWY

 Marszałek Województwa Podlaskiego

Wojewoda Podlaski

 

PATRONAT MEDIALNY

Wrota Podlasia

TVP3 Białystok

Polskie Radio Białystok

 

PATRONAT DUCHOWY

Jego Ekscelencja Najdostojniejszy Ksiądz Arcybiskup prof. dr hab. Edward Ozorowski Metropolita Białostocki

Jego Ekscelencja Najprzewielebniejszy Arcybiskup Białostocki i Gdański Jakub