Zapraszamy do zapoznania się z kalendarium przedsięwzięć organizowanych w ramach XII Podlaskich Dni Rodziny!

1 maja – 31 sierpnia 2014

Hasłem przewodnim tegorocznych przedsięwzięć organizowanych w ramach XII Podlaskich Dni Rodziny jest „Duża rodzina – łączy, uczy, wspiera”. Rodzina wielodzietna stawia wiele wymagań, daje też wiele możliwości zdobywania ważnych doświadczeń, które kształtują osobowość, stanowią podstawę rozumienia świata i potrzebę jego odkrywania. Liczna rodzina to ogromne wyzwanie także dla rodziców, borykających się z codziennymi, najczęściej materialnymi barierami. Bycie rodzicem w takiej rodzinie to również ciągła praca nad określoną jakością wychowania, wymagającą dbałości o indywidualne potrzeby każdego członka rodziny, przy jednoczesnym pochyleniu się nad potrzebami dużej rodziny jako jedności. Przedsięwzięcia organizowane w ramach XII Podlaskich Dni Rodziny mają na celu promocję wizerunku dużych rodzin i podkreślenie ich prestiżu w społeczeństwie. Ponadto, już tradycyjnie, stwarzają rodzinom okazję do aktywnego włączenia się w wydarzenia edukacyjne, sportowe, integracyjne, profilaktyczne organizowane na terenie województwa podlaskiego.

Wzorem lat ubiegłych, program Podlaskich Dni Rodziny jest bardzo bogaty i różnorodny. Tradycyjnie na terenie województwa podlaskiego odbywać się będą spotkania, imprezy integracyjne, festyny i pikniki rodzinne, warsztaty, konkursy i wiele innych niespodzianek skierowanych specjalnie dla Podlaskich Rodzin!

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z kalendarium przedsięwzięć organizowanych w ramach XII Podlaskich Dni Rodziny!

Do pobrania:

Wsparcie duchowe XII Podlaskich Dni Rodziny oraz modlitwa w intencji rodzin podlaskich

Jego Ekscelencja Najdostojniejszy Ksiądz Arcybiskup prof. dr hab. Edward Ozorowski Metropolita Białostocki

Jego Ekscelencja Najprzewielebniejszy Arcybiskup Białostocki i Gdański Jakub

 HONOROWY PATRONAT

 Marszałek Województwa Podlaskiego Logo WP - pole ochronne

Wojewoda Podlaski

Logo - Podlaski żubr - Wojewoda

 

PATRONAT MEDIALNY

 Wrota Podlasia

wrotapodlasiakolor

TVP S.A. Oddział w Białymstoku

Białystok

 Polskie Radio Białystok

Logo niebieskie tło_jpg